Custom image

24
sty

Szanowni Państwo!

"Chciałbym w imieniu całej społeczności szkolnej serdecznie podziękować rodzicom, którzy przkazali 1% na rzecz naszej placówki rozliczając się za  2022 rok. Przekazana kwota to 1022,85 żł, za którą zakupiliśmy do szkoły kolorową drukarkę firmy Epson".

Dyr. ZS-P
Rafał Liana

W imieniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz Dyrektora ZS-P w Klęczanach ponownie zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1,5 % podatku na rzecz naszej szkoły.
Kontynuujemy współpracę z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym, dzięki której pozyskujemy środki finansowe na poprawę funkcjonowania naszej placówki, np. doposażenie w sprzęt, pomoce dydaktyczne, czy też dofinasowanie koniecznych napraw i remontów.
Półtora procent - to niewiele. Jednak pomnożone przez wielu podatników może przynieść pokaźne kwoty.Mamy nadzieję, że nasza prośba o przekazanie 1,5 % podatku - na rzecz dzieci z naszej szkoły i przedszkola - spotka się ze zrozumieniem i życzliwością z Państwa strony.

spwizytowka15    spwizytowka2 15

Odwiedź stronę: www.fsmm.pl

 

2016© Zespół Szkół w Klęczanach; Projekt: Maciej Mańka, Bożena Cetnarowicz-Mańka