Custom image

16
gru

Ostatnie tygodnie przyniosły kilka sportowych sukcesów dla naszej szkoły.
Rozpoczęło się się od zawodów gminnych w piłkę koszykową dziewcząt, gdzie nasze uczennice z klasy VII i VIII stanęły na najwyższym stopniu podium. Kontynuacją tego sukcesu były zawody powiatowe w trakcie, których naszej drużynie zabrakło trochę szczęścia i przegrywając w finale jednym punktem ze szkołą nr 5 w Gorlicach zakończyła zmagania na drugim miejscu.
Naszą szkołę reprezentowały: Joanna Mikosz, Urszula Lisowicz, Amelia Róż, Urszula Smołkowicz, Milena Jodłowska, Natalia Kuraś, Zuzanna Luksa, Martyna Malisz, Zuzanna Smołkowicz. Serdeczne gratulacje dla całego zespołu.
Oprócz medali w grach zespołowych trzeba również wspomnieć o bardzo dobrym występie naszych uczniów w trakcie lekkoatletycznego mityngu w skoku wzwyż i wieloboju rzutowym. Organizatorem tych zawodów była Szkoła Podstawowa w Kobylance. Nasi uczniowie Zuzanna Luksa i Miłosz Wałęga wywalczyli 3 miejsce w wieloboju rzutowym.
Gratulujemy!

Tomasz Górski

2016© Zespół Szkół w Klęczanach; Projekt: Maciej Mańka, Bożena Cetnarowicz-Mańka