Custom image

12
gru

W dniu 6 grudnia 2023 roku odbył się w naszej szkole wyjątkowy "Dzień Piżamy", będący rezultatem współpracy z fundacją "GDY LICZY SIĘ CZAS". Cała inicjatywa miała na celu wsparcie dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi, które wymagają kosztownego leczenia. Dzieci włączyły się w akcję, przybywając do szkoły w piżamach, wyrażając w ten sposób solidarność z rówieśnikami przebywającymi na oddziałach onkologicznych.
Serdecznie dziękujemy przedszkolakom i uczniom za ich zaangażowanie oraz wsparcie. Zebrane środki trafią na konto Fundacji, wspomagając leczenie potrzebujących dzieci.
Po południu dzieciom z klas 1-3 towarzyszył Mikołaj, który został przywitany wierszami i piosenkami przygotowanymi przez uczniów. W zamian za swoje artystyczne występy, otrzymaliśmy od Mikołaja piękne prezenty. Całe wydarzenie przyniosło wiele śmiechu i radości.
To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń, a jednocześnie wyjątkowy moment solidarności i wsparcia dla dzieci walczących z trudną chorobą. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w tę szlachetną inicjatywę.

 

 

2016© Zespół Szkół w Klęczanach; Projekt: Maciej Mańka, Bożena Cetnarowicz-Mańka