Custom image

28
cze

"Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna”
(ks. J. Twardowski)

W piątek 23 czerwca 2023 r. zakończył się rok szkolny i katechetyczny 2022/2023. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w naszym kościele parafialnym. Następnie w sali gimnastycznej budynku naszej szkoły miała miejsce część oficjalna i artystyczna zakończenia roku szkolnego. Na samym początku odbyło się przekazanie sztandaru i uroczyste zaprzysiężenie nowego pocztu sztandarowego. Następnie Pan dyrektor Rafał Liana podziękował za wkład pracy najbardziej zaangażowanym w życie szkoły/klasy rodzicom naszych uczniów.
Kolejno odbyło się wręczenie nagród książkowych uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i świadectwa z wyróżnieniem oraz listów gratulacyjnych rodzicom tych uczniów.
Następnie krótkim występem artystycznym pożegnała się z nami klasa 8, która opuszcza mury tej szkoły. Upominkami oraz humorystyczną piosenką pożegnali również swoich starszych kolegów uczniowie klasy 7.
Finalnym elementem zakończenia tego roku szkolnego było uroczyste pożegnanie pani TERESY GIZARY, która po ponad 35 latach pracy w naszej szkole przeszła na zasłużoną emeryturę.
A wszystko to odbywało się w klimacie bajkowej, magicznej Alicji w Krainie Czarów. Tę część uroczystości przygotowała pani Edyta Duran.
Były kwiaty, upominki, piosenki, pożegnania ... Ale jak głosiło motto tej uroczystości ... „Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna” (ks. J. Twardowski)

Zródło (tekst i zdjęcia): ZSP w Klęczanach - Facebook

 

2016© Zespół Szkół w Klęczanach; Projekt: Maciej Mańka, Bożena Cetnarowicz-Mańka