Custom image

09
paź

W dniu 28. 09. 2016 r. w Bobowej rozegrana została Powiatowa Indywidualna Gimnazjada w Lekkiej Atletyce. W zawodach tych uczestniczyła 8 osobowa grupa lekkoatletów z naszego gimnazjum. Starty wypadły bardzo dobrze.

Szkołę w Klęczanach reprezentowali: Martyna Kamińska, Martyna Kaszowicz, Dominik Nigbor, Jakub Wacławik, Szymon Czerwień, Bartłomiej Dziki, Marcin Bedus i  Krystian Zawadowicz. Nasi lekkoatleci wywalczyli 2 srebrne medale i w ten sposób zdobyli awans na zawody wojewódzkie w Krakowie. Pierwszy srebrny medal wywalczyła Martyna Kamińska w biegu na dystansie 10 m z czasem 14,29 s. Drugi medal został wywalczony przez Jakuba Wacławika w pchnięciu kulą z wynikiem 9,27 m. Tuż zza podium - na 4 miejscu - uplasowali się Dominik Nigbor w pchnięciu kulą (8,92 m) i Martyna Kamiński (48,11 s). Wszystkim gratuluję bardzo dobrych występów i ambitnej postawy.

Rafał Liana

2016© Zespół Szkół w Klęczanach; Projekt: Maciej Mańka, Bożena Cetnarowicz-Mańka