Custom image

23
wrz

18. 09. 2016 r., na obiektach Akademii wychowania Fizycznego w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Małopolski młodzików, dzieci starszych i młodszych w lekkiej atletyce. W imprezie tej wzięła udział uczennica naszej szkoły Martyna Kamińska, reprezentująca Uczniowski Klub Sportowy w Kobylance.
Start Martyny w tych zawodach okazał się bardzo udany. Rywalizując z rówieśniczkami z całej Małopolski, w kategorii dzieci starszych wywalczyła dwa brązowe medale. W biegu na 100 metrów, po bardzo zaciętym pojedynku zajęła III miejsce z bardzo dobrym wynikiem 14,29.
W swoim drugim starcie w biegu na 300 m zajęła również III miejsce, uzyskując także bardzo dobry czas 48,12, bliski jej rekordowi życiowemu.
Dodatkowo Martyna wraz z koleżankami z Kobylanki wystartowała w sztafecie 4 x 100 m, zajmując IV miejsce, z czasem 57,33.