Custom image

15
mar

Drodzy mieszkańcy Klęczan!!!
Bardzo proszę chętne osoby do pomocy w wybieraniu i wywożeniu gruzu z budynku przyszłego WIEJSKIEGO DOMU KULTURY W KLĘCZANACH. Wymienione prace porządkowe są niezbędne do wykonania w ciągu TEGO i PRZYSZEŁGO tygodnia. Za 2 tygodnie zakładane będzie ogrzewanie podłogowe i wykonywana instalacja grzewcza, dlatego niezbędne jest uporządkowanie budynku (pomieszczeń biurowych) do tego czasu.
Chętne osoby prosimy o kontakt w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio pod numerem telefonu Sołtysa Wsi Klęczany 511404791. Budynek będzie udostępniony w godzinach dogodnych dla osób chętnych do pomocy (przed południem lub popołudniu).

PROSZĘ O POZYTYWNY ODZEW NA MÓJ APEL!

Do tej prośby dołącza się również Dyrekcja Szkoły w Klęczanach.
Budynek ten będzie służył wszystkim mieszkańcom wsi jak i społeczności szkolnej.

KRÓTKA INFORMACJA DOTYCZĄCA PRAC WYKONANYCH W BUDYNKU

W 2016 roku Gmina zakupiła budynek przeznaczony docelowo na WIEJSKI DOM KULTURY w Klęczanach wraz z Remizą Strażacką.
W grudniu 2019 r rozpoczęły się pierwsze prace remontowe. Finalnie budynek będzie wyglądał tak jak na załączonych zdjęciach projektowych. Budynek będzie siedzibą Koła Gospodyń Wiejskich, Sołtysa Wsi Klęczany i Ochotniczej Straży Pożarnej. Poza tym będzie posiadał dużą salę wraz z zapleczem sanitarno/gospodarczym -pomieszczenia te wykorzystywane będą na użytek komercyjny oraz ewentowy wsi i jej mieszkańców.
Do tej pory w budynku:
- położono nowy dach
- wymieniono okna w części biurowej
- zaplanowano i wykonano pomieszczenia wewnątrz budynku
- zostały skute posadzki
- doprowadzono gaz
- doprowadzono prąd i wykonano instalację
- wstawiono nowe bramy garażowe (po części OSP)

Większość prac remontowych wykonanych w tym budynku została wykonana w czynie społecznym przez strażaków z OSP, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, oraz kilka prywatnych osób z wioski.
Na tworzonej stronie FB Sołectwa Klęczany wymienimy wszystkie osoby, które do tej pory pomagały przy remoncie budynku oraz szczegółowo będziemy informować o postępach prac remontowych.

JESZCZE RAZ ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O POMOC W PRACAHC PRZY REMONCIE BUDYNKU !!!

2016© Zespół Szkół w Klęczanach; Projekt: Maciej Mańka, Bożena Cetnarowicz-Mańka