Custom image

06
lis

Szanowni Państwo!


Informujemy, że w związku z rozwojem epidemii rząd zdecydował o wprowadzeniu kolejnych ograniczeń dotyczących stacjonarnego nauczania.
Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów I-III szkoły podstawowej. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej. Oznacza to, że wszystkie klasy I-VIII szkoły podstawowej do 29 listopada będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.
Oddziały przedszkolne w szkole podstawowej będą funkcjonować bez zmian. Będzie zapewnione funkcjonowanie świetlicy szkolnej w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.
W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych będzie możliwość dla uczniów klas ósmych przeprowadzenia konsultacji indywidualnej lub w małych grupach, do 5 osób po wcześniejszej umówieniu się z nauczycielem.
Bardzo proszę aby w tych dniach nauki zdalnej zapewnić uczniom właściwą opiekę w domu.
Nauczyciele będą kontaktować się z uczniami poprzez dziennik elektroniczny i platformę Classroom, przesyłając Waszym uczniom materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy w domu. Nauka w trybie zdalnym będzie prowadzona zgodnie z planem lekcji, a jedna lekcja on-line będzie trwała ok. 30 min. Proszę o zachęcanie uczniów do śledzenia informacji w dzienniku elektronicznym oraz korzystania z platformy.
Jeszcze raz Proszę Państwa o potraktowanie zaistniałej sytuacji bardzo poważnie. 
Przerwa w zajęciach szkolnych nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki. W przypadku problemów ze sprzętem do nauki zdalnej szkoła może udzielić wsparcia.
Przypominamy również o stosowanie się do nowych zasad bezpieczeństwa oraz do podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny.
Szanowni Państwo liczę, że wszyscy w zaistniałej sytuacji zachowamy się odpowiedzialnie i rozsądnie. W przypadku wątpliwości zostajemy do Państwa dyspozycji. Proszę jednocześnie o śledzenie na bieżąco doniesień medialnych (MEN, GIS, MZ). O wszelkich zmianach będziemy Was informować przy użyciu dziennika elektronicznego i szkolnej strony www.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Klęczanach
Rafał Liana

2016© Zespół Szkół w Klęczanach; Projekt: Maciej Mańka, Bożena Cetnarowicz-Mańka