Custom image

24
maj

Już po raz szósty NIVEA buduje w całej Polsce wyjątkowe Podwórka Talentów. Przyjęto i zaakceptowano nasze zgłoszenie w kategorii miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców. Nowoczesny plac zabaw może powstać także w Klęczanach! 
Podwórko Talentów NIVEA to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które - dzięki nowoczesnemu sprzętowi - aktywnie kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci. Podwórko - o rynkowej wartości aż 250 000 zł - zawiera strefę sportową, naukową i artystyczną, a każda z nich pomaga dzieciom rozwijać inne talenty. Również nasza miejscowość ma szansę na jeden z 20 takich wyjątkowych placów zabaw.
O tym, czy tak się stanie zdecyduje głosowanie mieszkańców, które już się rozpoczęło i potrwa do 26 czerwca.
Aby wziąć udział w głosowaniu należy zarejestrować się na stronie: https://podworko.nivea.pl/. Po zalogowaniu wystarczy kliknąć „Głosuj” przy wybranej lokalizacji (wybierając tylko nasze województwo i powiat, zobaczymy wszystkie okoliczne miejscowości biorące udział w konkursie, w tym również Klęczany).
Link do naszej lokalizacji: https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/178-zagorzany
Można oddawać maksymalnie 1 głos dziennie, a w kolejnym dniu ten sam uczestnik może oddać następny głos na tę samą lokalizację. Zachęcamy do głosowania na naszą miejscowość, prosząc o pomoc i wsparcie wszystkich mieszkańców wsi oraz przyjaciół naszej szkoły!

podworko     <<< PODWÓRKO NIVEA - wirtualny spacer (czerwone okręgi to szczegóły prezentacji)

 

B.C-M

2016© Zespół Szkół w Klęczanach; Projekt: Maciej Mańka, Bożena Cetnarowicz-Mańka